HomeThermowave

thermowave logo

Náhradní díly Thermowave vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Historie Thermowave

Gesellschaft für Wärmetechnik mbH v Berga (Sasko Anhaltsko) vyvíjí, vyrábí a prodává deskové výměníky tepla pro průmysl a obchod od roku 1992.

Společnost byla v zásadě založena s pomocí institucionálních akcionářů, což umožnilo společnosti Thermowave a jejím produktům vstoupit na velmi vnímavý trh. Deskové výměníky tepla od společnosti thermowave, uváděné na trh pod názvem thermoline, jsou zavedenými hráči na německém i mezinárodním trhu. Na celém světě je v provozu více než 40 000 termolinkových deskových výměníků tepla. Vyrábí se v závodě Berga v Německu pomocí moderních výrobních metod.

Thermowave je držitelem všech potřebných certifikátů (např. ISO 9001/2000, PED 97/23 EC, ASME U&UM Stamp).

Kvalifikovaný a motivovaný personál zajišťuje trvale vysokou úroveň kvality všech produktů ve prospěch našich zákazníků. Naše zkušenosti v oblasti průmyslového přenosu tepla nám umožňují spolupracovat s vámi, našimi zákazníky, na vývoji nových inovativních produktů, které uvedeme na trh. Stanovili jsme si výzvu zaručit vám prvotřídní podporu, od optimalizované a přizpůsobené konfigurace až po jakékoli servisní požadavky, které můžete mít. Naše doživotní záruka dostupnosti náhradních dílů pro vaše přístroje zajišťuje ekonomickou životaschopnost a vysokou dostupnost při použití termolínových deskových výměníků tepla.

V naší více než 20leté firemní historii jsme vždy sledovali naši vizi a poslání a snažili se dosáhnout nejvyšší spokojenosti zákazníků. Při všech našich každodenních činnostech respektujeme hodnoty stanovené v naší vizi a poslání, jako je uctivá spolupráce a tolerance.

thermowave GmbH je předním výrobcem deskových výměníků tepla konfigurovaných podle zákaznických specifikací v široké škále materiálů, konstrukcí rámů a velikostí. Její sídlo je v Berge na půli cesty mezi Göttingenem a Lipskem. Portfolio produktů pokrývá vše od standardních výměníků tepla pro aplikace HVAC až po vysoce specializované přístroje pro průmyslové chlazení, potravinářský a nápojový průmysl, chemický a zpracovatelský průmysl a energetiku. Všechny produkty jsou „Made in Germany“ a jsou testovány v interním testovacím zařízení. Tento postup byl certifikován nezávislou německou technickou inspekcí TÜV. Více než 20 let zkušeností a neustálý vývoj zajišťují vysoký standard kvality.

Stejně jako Güntner GmbH & Co KG, přední světový výrobce komponentů pro chlazení a klimatizaci, JAEGGI Hybridtechnologie AG a produkty a řešení basetec, patří i thermowave do Güntner Group. Jakožto dceřiné společnosti A-HEAT Allied Heat Technology AG se sídlem ve Vídni tyto společnosti těží z přenosu informací a know-how, které dávají členům skupiny rozhodující impulsy ze synergických efektů.

Produkty Thermowave

csm thermoline thermowave
csm thermoPLUS thermowave
csm thermoECO Gruppe thermowave
csm thermolineClean front thermowave