HomeSondex

sondex logo

Náhradní díly Sondex vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

SONDEX – Tradiční deskové výměníky tepla

Tradiční deskové výměníky tepla SONDEX® jsou vhodnou volbou pro standardní použití. Všestranný design a vysoká tepelná účinnost z nich činí perfektní řešení pro širokou škálu aplikací.

Co to pro vás znamená?

Specializujeme se na vývoj deskových výměníků tepla v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Protože rozumíme procesu za vašimi aplikacemi, každé řešení je přizpůsobeno a nakonfigurováno tak, aby vyhovovalo vám a vašemu podnikání.

Naše rozsáhlé portfolio desek a možností vzorů zajišťuje, že vždy máme řešení přesně pro vás. Naše vzory vytvářejí ideální turbulentní proudění a co nejlépe využívají dostupnou tlakovou ztrátu pro jakýkoli provoz.

Vždy efektivní volba Sondex

Pokud je to možné, navrhujeme jednoprůchodová řešení, protože jsou preferovanou volbou pro téměř všechny úkoly. Se všemi přípojkami na hlavici není nutné odpojovat výměník tepla od potrubí pro provádění kontroly, čištění nebo servisu. Použijte výměník tepla SONDEX® pro jednoduchou, rychlou a snadnou instalaci a údržbu.

S minimálními požadavky na prostor, výrazně nižší spotřebou energie a sníženým počtem desek potřebných pro optimální výkon jsou tepelné výměníky SONDEX® navrženy s ohledem na zítřek.

SONDEX® Vzory volného toku

Vzor SONDEX® Free Flow je navržen pro úpravu médií, která nejsou vhodná pro běžné výměníky tepla kvůli vysoké viskozitě, obsahu vláken a částic nebo značnému riziku znečištění.

Produkty SONDEX

danfoss heat exchanger micro plates
condenser sondex
fishbone plates sondex
rising film evaporator sondex
semiwelded plate heat exchanger sondex