HomePasilac

pasilac logo

Náhradní díly Pasilac vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradní díly Pasilac

Inovační centrum SPX Flow v Silkeborgu se zaměřuje na poskytování vhodných přesných testů/testů v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Návrh, vývoj a optimalizace procesu výroby potravin a nápojů vyžaduje širokou škálu moderních výrobních zařízení. Inovační centrum Silkeborg je implicitně navrženo tak, aby zákazníkům poskytovalo přesné nástroje k optimalizaci jejich produktů a procesů. Centrum nabízí kompletní sady škálovatelných testovacích zařízení pro mlékárenský, potravinářský a nápojový průmysl. Laboratoř inovačního centra je také hluboce propojena s řadou kontrol v průběhu celého procesu. Tento integrovaný systém umožňuje detailní analýzu procesů a testování produktů.

APV je zavedené století staré dědictví inženýrů. Společnost APV, která se zabývá trhy potravin/nápojů, mléčných výrobků, léčiv a zdravotnických výrobků, nabízí řešení pro automatizaci a vývoj inženýrských procesů.

Tato průmyslová řešení kombinují širokou škálu výměníků tepla (pro odpařování, pasterizaci a UHT), čerpadel (pozitivní, odstředivá), ventilů, mísičů a homogenizátorů, které vyrábíme v mnoha provedeních, které zvýší účinnost systému po celou dobu jejich životního cyklu. Tyto výkony pokrývají původní spuštění systému, instalaci zařízení, modernizace a případné vyřazení z provozu, stejně jako optimalizaci závodu.

Řešení průmyslových procesů APV jsou lídry v provozním výkonu a konzistenci.

Kromě výkonu jsou integrovány poprodejní služby APV za účelem zajištění bezpečnosti a efektivity.

Produkty Pasilac

APV ventily
tepelne vymeniky APV
Odstredive cerpadlo APV W
homogenizatory apv
APV DW Rotary
rada mixeru Flex Mix