HomeFischer

fischer logo

Náhradní díly Fischer vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradní díly Fischer Machinery

Mezinárodně angažovaná strojírenská a strojní společnost zaměřená na řešení specifických zákaznických výzev v systémech tepelného zpracování. Náš vysoce kvalifikovaný tým inženýrů spolu s našimi motivovanými zaměstnanci každý den řeší výzvy, které na nás naši klienti kladou. Se znalostmi získanými mnohaletými zkušenostmi spojenými s uspokojením z inovací jsme schopni postavit systémy různé velikosti a zaručit jejich vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Významným faktorem je naše vlastní konstrukce, plánování a výroba – často v kombinaci se specializovaným nářadím – které tvoří základ pro výrobu hospodárných strojních a systémových řešení.

V závislosti na velikosti, aplikaci a požadavcích na výkon nabízíme nejen stroje a systémy, ale také efektivní cestu k ekonomickému řešení při minimalizaci jeho dopadu na životní prostředí.

Díky našemu rozsáhlému skladu plnému náhradních dílů nabízíme díly pro všechny stroje, zařízení a systémy, které jsme v posledních desetiletích postavili. Rychlé dodání dílů a nejlépe vyškolení servisní technici jsou připraveni pomoci našim zákazníkům s instalací a údržbou.

Pro naše zákazníky v potravinářském, chemickém, ocelářském a celulózovém průmyslu, stejně jako v topné a solární technice, pokrýváme širokou škálu produktů.

Historie Fischer

1933: Pan (Dipl.-Ing.) Ernst Fischer založil rakouskou společnost Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH. Na počátku vyráběl tento strojírenský stroj nejrozmanitější stroje pro potravinářský průmysl. Vlastní výroba ve spojení s kompetentními inženýrskými dovednostmi již tehdy umožňovala poskytovat zákaznicky specifickou a na míru šitou konstrukci, která dnes zůstává jednou z jejích největších předností.

1945 

Společnost se rozhodla specializovat na výrobu deskových výměníků tepla a odstředivých čerpadel pro potravinářský průmysl, zejména nápojový průmysl. V důsledku toho byla FISCHER jednou z prvních společností na světě, která vyráběla deskové výměníky tepla pro potravinářský průmysl.

Počínaje 60. lety, kdy nastoupila druhá generace, mohly být prodejní aktivity rozšířeny za hranice Rakouska do celé Evropy.

1964 

Byla postavena další továrna v Ebreichsdorfu, 28,6 mil jižně od Vídně. Zde se dnes nachází sídlo společnosti.

V 80. letech společnost postupně převzala třetí generace. Tím začaly počáteční aktivity k rozšíření prodejní sítě po celém světě.

Od roku 1997 vede společnost Dr. techn. Harald Fischer, Ing. Bernhard Fischer a Dipl.-Ing. (FH) Herbert Fischer. Pod tímto novým vedením byly nejen vylepšeny deskové výměníky tepla z hlediska konstrukce a výkonu, ale navíc bylo založeno oddělení procesní technologie. Specializuje se na návrh a výrobu polo- a plně automatických pasterizačních systémů v souladu s požadavky potravinářského průmyslu.

Neustálým vývojem, výzkumem a z toho vyplývajícími inovacemi se dnešnímu managementu podařilo rozšířit společnost Fischer Machinery and Apparatus Construction Company ve skutečně mezinárodní podnik s nejmodernější výrobou a celosvětovou prodejní sítí. Důsledný vývoj produktů po několik desetiletí zajišťuje našim zákazníkům nejvyšší kvalitu, přesnost a spolehlivost.

Jsme potěšeni, že díky neustálému technickému a obchodnímu zlepšování, nemluvě o naší citlivosti k životnímu prostředí, jsou naše produkty nyní jedny z mála na špičce mezinárodního trhu.

Produkty Fischer

clrackHclsurfVN fischer
clrackSclsurfVN fischer
clrackWclsurfVN fischer
FH fischer