HomeCipriani

cipriani logo

Náhradní díly Cipriani vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Cipriani – náhradné díly

Společnost Cipriani PHE Srl, založená ve Veroně v roce 1987, je prvním výrobcem deskových tepelných výměníků s těsněním „made in Italy“.

Efektivní procesy, neustálé investice do výzkumu a na míru šitý přístup k výrobě jsou naším nezaměnitelným podpisem.

Po čtyřiceti letech zkušeností s touto specifickou technologií jsme dnes součástí průmyslové skupiny SFPI: příležitost, která uznává hodnotu našeho povolání být vždy odpovědný z průmyslového hlediska. Pracujeme s poctivostí a odhodláním k neustálému zlepšování za účelem naplnění potřeb neustále se měnícího mezinárodního trhu. Děláme to prostřednictvím vynikajících produktů a služeb, které splňují nejvyšší standardy.

Historie Cipriani

1987

Cipriani PHE byla založena ve Veroně. Zde jsme napsali první kapitoly historie, která hovoří o efektivitě, vášni a udržitelnosti.

2007

CIAT: příslušnost k francouzské skupině CIAT upevnila naše know-how v oblasti výměny tepla a otevřela nám mezinárodní rozměr.

2016

CARRIER: V americké nadnárodní společnosti jsme našli nového ducha: jmenovitě Kaizen, který nás tlačí ke zlepšení každý den.

2019

SFPI: připojením k francouzské skupině SFPI jsme se začali připravovat na budoucnost neustálého růstu a inovací, se zodpovědnými průmyslovými volbami v každé z našich činností.

Produkty Cipriani

cipriani ispezionabili
saldobrasati cipriani