HomeCiat

ciat logo

Náhradní díly Ciat vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Ciat je evropský lídr v oblasti vytápění, chlazení a kvality vnitřního vzduchu

CIAT navrhuje, vyrábí a prodává řešení pro rezidenční, terciární, zdravotnický a průmyslový sektor. Její činnost je založena na optimalizaci úrovně spotřeby energie a zlepšování kvality ovzduší a komfortu v budovách.

CIAT, významný hráč v odvětvích tepelných čerpadel, chlazení a vzduchotechniky, vynalézá čistší, ekonomičtější a bezpečnější řešení. Skupina je také silně odhodlána chránit životní prostředí, což je hlavní součástí její rozvojové strategie.

Průmyslová dokonalost Ciat, záruka kvality a odbornosti

Francouzské odborné znalosti a výroba jsou charakteristickým znakem kvality produktů a řešení CIAT po celém světě.

Skupina, která je rozhodně perspektivní s rozsáhlým strategickým plánem rozvoje, dobývá nové trhy díky inovativní řadě produktů a systémů a silné průmyslové organizaci.

Inovace, síla skupiny, která předběhla dobu

Naši inženýři a technici, kteří pracují v srdci jednoho z největších soukromých výzkumných a inovačních center v Evropě, navrhují produkty a systémy schopné již dnes uspokojit potřeby zítřka. Dodržují zásady ekologického designu, které pomáhají zajistit soulad s environmentálními předpisy a certifikacemi.

Ciat po vašem boku více než 80 let

S více než 80 lety zkušeností je CIAT odhodlána zajistit vám maximální pohodlí každý den. Skutečnost, že získala certifikaci ISO 14001 a OHSAS 18001, potvrzuje vysoké ekologické standardy jejích produktů, služeb a výrobních procesů.

Více než jen široká škála vybavení vám CIAT nabízí odbornou podporu pro udržitelná řešení, která zaručí pohodlí, kvalitu vzduchu a energetickou optimalizaci. Skupina vám také může poradit, jak se bude vaše politika v oblasti životního prostředí vyvíjet, a pomůže vám čelit výzvám nových předpisů.

Produkty Ciat

Vectios Power Ciat
Twist Side Ciat
Stella Ciat
Floway Ciat
MamboHV Ciat
Climaciat Airtec Ciat
SALSA Ciat
Aqua Ciat