HomeAlfa Laval

alfa laval logo

Náhradní díly Alfa Laval vám dodá společnost:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Alfa Laval – náhradní díly

Alfa Laval je uznávána mezinárodní společnost a celosvětový lídr v oblasti technologií přenosu tepla, separace a přepravy kapalin. Díky svým významným milníkům se stala jedním z nejznámějších poskytovatelů těchto technologií.

Alfa Laval je předním světovým dodavatelem vysoce kvalitních produktů pro přenos tepla, separaci a manipulaci s kapalinami. Na základě těchto výrobků se společnost Alfa Laval snaží pomáhat zvyšovat produktivitu a konkurenceschopnost svých zákazníků v různých průmyslových odvětvích po celém světě. Definujeme jejich výzvy a dodáváme udržitelné výrobky a řešení, které splňují jejich požadavky – zejména v oblasti energetiky, životního prostředí, potravinářského a námořního průmyslu.

Přenos tepla

Výměníky tepla Alfa Laval jsou zařízení, která přenášejí teplo nebo chlad mezi dvěma různými kapalinami. Používají se na recyklaci tepla, optimalizaci spotřeby energie, snížení nákladů a snížení vlivu na životní prostředí.

Separace

Separační technologie se používá k oddělení kapalin a pevných látek od jiných kapalin nebo plynů. Patří sem vysokorychlostní deskové odlučovače, dekantační odstředivky, filtry, síta a membrány.

Doprava kapalin

Poskytujeme sortiment čerpadel, ventilů, zařízení na čištění nádrží a instalačních materiálů pro potravinářský a farmaceutický průmysl, jakož i čerpací systémy pro námořní průmysl.

Produkty Alfa Laval

vymeniky tepla alfa laval
ventily alfa laval
separacia alfa laval
cerpadla alfa laval